מכון דימות

מכון דימות

בדיקות המצילות חיים

חדש ורק במרכז הרפואי ברמת אביב- מכשיר CT הכי מתקדם בישראל!

מכשיר חדשני ומתקדם ביותר לביצוע בדיקות  CT מדגם 256 BRILLIANCE ICT ELITE תוצרת  PHILIPS בעל יכולות אבחנתיות גבוהות ומתקדמות ביותר, הנותן מענה למגוון רחב של בדיקות. המכשיר החדשני מאפשר יכולות פענוח מתקדמות- תוכנות חדשניות לפענוח הבדיקות בשילוב בינה מלאכותית המסייעות בקבלת אבחנה מהירה ומדויקת.

CT הן ראשי תיבות של המונח "טומוגרפיה ממוחשבת" (Computed tomography). קרני הרנטגן סורקות את הגוף ויוצרות תמונה תלת ממדית מפורטת של אברי הגוף הפנימיים.

בדיקת ה- CT משמשת לאבחון ולפיקוח על מצבים בריאותיים שונים: כגון מחלות סרטן, מחלות זיהומיות, מחלות דלקתיות, מחלות מולדות ועוד.

לפני ביצוע הליכים רפואיים, בדיקת ה-CT משמשת גם לבחינה מדוקדקת של המצב הבריאותי, כאשר תוצאות הבדיקה עוזרות לרופא לקבוע תכנית טיפולית.

במרכז הרפואי רמת אביב אפשר לסרוק, בדיוק רב, אברים רבים בגופכם כמו למשל: מוח, צוואר, חזה, בטן אגן, עמוד שדרה, עצמות, לסתות ועוד.

מערך הדימות במרכז הרפואי מציע מגוון בדיקות מתקדמות שונות כגון: בדיקות מכוונות לכלי דם (אנגיוגרפיות), בדיקות קולונוסקופיה וירטואלית, בדיקות CT של עורקי הלב, בדיקת CT ריאות בקרינה נמוכה ועוד.

כיצד מתבצעת בדיקת ה- CT?

סריקת ה-CT היא סריקה חיצונית בלבד. ברוב המקרים הסריקה נמשכת כמה עשרות שניות. זמן השהייה הממוצע בחדר הבדיקה נע בין חמש לעשרים דקות. לאחר הסריקה הרופאים הרדיולוגים מפענחים את תמונת הגוף המיוצרת על ידי מכשיר ה-CT.

בדיקות CT מתקדמות וייעוץ של רופאים מומחים.

מנהל המכון: פרופ' אריק בלשר

ליצירת קשר וקביעת תור- התקשרו אלינו 03-6401234.

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט