מרכז רפואי רמת אביב

אודות מרכז רפואי רמת אביב

מרכז רפואי רמת אביב הוא מרכז רפואי חדיש ומשוכלל שבו ניתנים שירותי רפואה מתקדמים, כולל בדיקות אבחון מצילות חיים.

המרכז הרפואי נמצא בבעלות פרטית ומשתרע על פני שטח של כ- 2,400 מ"ר. המרכז מספק טיפולים ובדיקות רפואיות מתקדמות ושירות אישי ונוח. הצוות הרפואי שפועל במרכז מורכב מנבחרת של מומחים בעלי מוניטין של מקצועיות ללא פשרות. המרכז הרפואי משמש כחממה לרופאים - גם מבחינת המכשור הרפואי המשוכלל שנמצא במרכז וגם מבחינת השירות היעיל.

המרכז פועל ברישיון משרד הבריאות ובגיבוי המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב). מיקומו של המרכז הרפואי - בקניון רמת אביב. המרכז נמצא בסמוך לצירי התחבורה המרכזיים של גוש דן. למגיעים בתחבורה פרטית יש חנייה בשפע בכול שעות היום.

הבעלים והמפעילה של המרכז הרפואי, חברת נור-מד בע"מ, שמה לה למטרה להוסיף ולשפר את השירותים הרפואיים הניתנים במרכז, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות שהן חוד החנית בתחום הרפואה העולמית. לאורך כל שנות פעילותו - המרכז שומר על רמה מקצועית גבוהה ומקפיד על מתן שירות איכותי, לרווחת המטופלים ולנוחות הרופאים.

חברת נור-מד בע"מ מעסיקה 120 עובדים ומקבלת שירותים מנבחרת של 65 רופאים. צוות המרכז והרופאים פועלים יחד כדי להמשיך להצעיד את המרכז הרפואי למצוינות רפואית ולאיתנות כלכלית.

מידע נוסף:

אמנת השירות

דרכי גישה למרכז הרפואי

זכותכם לקבל את השירות הרפואי הטוב ביותר.

לקבלת מידע וקביעת תור:

* נא לאשר שאינך רובוט