מכון דימות

תפיסת "החוויה ההיקפית" (Ambient Experience) - היחידה מסוגה בארץ - משלבת סורק CT מהמתקדמים בעולם עם סביבה רפואית מרגיעה. במהלך סריקת ה-CT הנבדקים צופים בתמונות אודיו נעימות לעין ובסרטוני וידאו מרגיעים שמוקרנים על הקירות ועל תקרת חדר הבדיקה.

מחקרים שנערכו בבתי חולים ובמכוני הדמיה בחו"ל, מלמדים על שביעות רצון גבוהה יותר של מטופלים שעברו בדיקה באמצעות מכשיר CT מדור הסורקים החדש מתוצרת פיליפס.

מכשיר CT מתקדם לאבחון מדויק:

מפני שהצלחת הבדיקה טמונה בתמונות CT מדויקות שאיכותן מעולה:

  • אנחנו במרכז הרפואי רמת אביב מבצעים את הסריקות באמצעות במכשיר CT מתוצרת PHILIPS מדגם חדיש ומתקדם שהוא המילה האחרונה בתחום.
  • המכשיר מופעל על בסיס פרוטוקולים רפואיים מדויקים ועדכניים.
  • צוות מכון הדימות כולל את מיטב הרופאים הבכירים ועובד בהתאם לנהלים המכוונים.

כיצד בדיקות ה-CT מסייעות לאבחון מיטבי?

CT הן ראשי תיבות של המונח "טומוגרפיה ממוחשבת" (Computed tomography). קרני הרנטגן סורקות את הגוף ויוצרות תמונה תלת ממדית מפורטת של אברי הגוף הפנימיים.

בדיקת ה- CT משמשת לאבחון ולפיקוח על מצבים בריאותיים שונים: כגון מחלות סרטן, מחלות זיהומיות, מחלות דלקתיות, מחלות מולדות ועוד.

לפני ביצוע הליכים רפואיים, בדיקת ה-CT משמשת גם לבחינה מדוקדקת של המצב הבריאותי, כאשר תוצאות הבדיקה עוזרות לרופא לקבוע תכנית טיפולית.

במרכז הרפואי רמת אביב אפשר לסרוק, בדיוק רב, אברים רבים בגופכם כמו למשל: מוח, צוואר, חזה, בטן אגן, עמוד שדרה, עצמות, לסתות ועוד.

מערך הדימות במרכז הרפואי מציע מגוון בדיקות מתקדמות שונות כגון: בדיקות מכוונות לכלי דם (אנגיוגרפיות), בדיקות קולונוסקופיה וירטואלית, בדיקות CT של עורקי הלב, בדיקת CT ריאות בקרינה נמוכה ועוד.

מהי סריקת CT?

סריקת ה-CT היא סריקה חיצונית בלבד. ברוב המקרים הסריקה נמשכת כמה עשרות שניות. זמן השהייה הממוצע בחדר הבדיקה נע בין חמש לעשרים דקות.

לאחר הסריקה הרופאים הרדיולוגים מפענחים את תמונת הגוף המיוצרת על ידי מכשיר ה-CT.

רופאי מכון הדימות:

פרופ' א. בלשר.

ד"ר א. אבן.

ד"ר נ. גולדברג.

ד"ר א. גרובשטיין.

ד"ר א. יוסים.

ד"ר א. מקורי.

ד"ר ט. פייסחוביץ.

ד"ר א. פרלוב.

ד"ר ל. קופל.

ד"ר ר. קינן.

ד"ר א. קפליאן.

ד"ר אמיתי.

ד"ר חסן.

בדיקות CT מתקדמות וייעוץ של רופאים מומחים.

אם אתם זקוקים לבדיקת CT מתקדמת ומדויקת ואתם מעוניינים לעבור אותה באווירה רגועה התקשרו אלינו 03-6401234.

נשמח להעניק לכם את כל המידע הדרוש ולספר לכם על ההסדרים המיוחדים עם קופות החולים ועם חברות הביטוח.

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם: