פסיכולוגיה וביואנרגטיקה

פסיכולוגיה וביואנרגטיקה

פסיכולוג, מרצה לפסיכולוגיה, ומומחה לרפואה אלטרנטיבית

ולדימיר טבצ'ניק הוא פסיכולוג מדופלם, מרצה לפסיכולוגיה ורפואה אלטרנטיבית, מסטר לרפואה עממית, מומחה לרפואה אלטרנטיבית מטעם המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררים.

ביסודה של השיטה של דוקטור טבצ'ניק – השפעה ביואנרגטית שהיא אינטראקציה ללא מגע עם השדה האנרגטי של אדם. השיטה מתבססת בתפיסת אדם כמבנה אנרגטי שלם ומאפשרת להגיע לתוצאות מרשימות במקרים אותם לא ניתן לשייך באופן חד-משמעי לרפואה קלאסית או לפסיכולוגיה.

אורכם וקצבם של החיים המודרניים מחזיק אותנו תחת לחץ תמידי. אנו חיים בסביבה אבסטרקטית עמוסת מידע, מאורעות, קשרים ועניינים, ולעתים גם עוינת. פומביות הופכת רבים מאתנו למטרה חיה לשליליות של אחרים. היא גם מקצרת את הדרך למגע עמנו, הרי בעולם המודרני אפשר לנסות ולהתבצר מבחינה פיזית אך לא בזירת המידע ואנרגיה. אנו פוגעים בשדה הביולוגי שלנו על ידי זיהומו וחשיפתו לפגיעה מבחוץ ובדומה לאנטאוס מתנתקים ממקור כוחנו. וכך אנו הופכים פגיעים להשפעה אקראית או מכוונת על האנרגיות שלנו.

מתח, דאגות ופחדים, סבכים מסובכים של רגשות שליליות, צרות העין, יחסים מורכבים עם הקרובים, לחץ תמידי ותחושה כללית של חוסר נחת הפכו כיום לנורמה. כאשר כל אלה מתפתחים לכדי מחלה פיזית מפנים אותנו לרופא. כאשר אותם מטרדים שוקעים ומשתרשים בנו ומתחילים להצמיח הפרעות מנטליות – אנו מופנים אל פסיכותרפיסט. אך באשר המטופל עצמו אינו יכול לומר מה מטריד אותו, קשה מאוד לאבחן ולטפל בדבר שהוא לא מעבר לתחושה המומה של "משהו לא בסדר" או "לא טוב לי", "אני מרגיש איום" או "משהו לא מסתדר בחיי".

לאומת זאת, הגישה אל אדם כאל מערכת אנרגטית מאפשרת טיפול שכזה. בלי להתעלם מפיזיולוגיה, ריפוי ביואנרגטי בוחן את האדם, את חייו ואת בעיות שהוא חווה מזווית אחרת. גישה שכזאת מאפשרת למטפל לראות את התמונה המלאה, לאחוז בשכבות העמוקות יותר ולעבוד עם מכלול הנסיבות, לייצב את השדה הביואנרגטי, לפתור את השיבושים ולבנות הגנות מפני התקפות עתידיות, לשפר את ההרגשה הפיזית, לסדר מחשבות ורגשות, להחזיר תחושות חיים בריאות.

ריפוי ביואנרגטי הוא הפתרון עבור אלה שלא יודעים למי לפנות. עבור אלה החווים חוויה כזאת שאין ברצונם לחלוק אותה אף עם החברים הקרובים ביותר. אם אתם מרגישים צל של צרה מעליכם, מרגישים שאתם מאבדים שליטה במתרחש – אתם לא לבד. דוקטור טבצ'ניק כבר עזר לאלפי אנשים ויעשה הכל כדי לעזור גם לכם.

לקבלת מידע, בירורים וקביעת תור התקשרו: 054-5205511

 

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט