מרפאה אנדוקרינולוגית

מרפאה אנדוקרינולוגית

*

כאשר מתעורר חשד לבעיה רפואית שקשורה להורמונים שבגופינו המטופל מופנה למומחה לאנדוקרינולוגיה. בעיה באיזון ההורמונלי היא הבסיס למגוון רחב של מצבים רפואיים. תפקידו של הרופא האנדוקרינולוג הוא לאבחן ולטפל בבעיות הורמונליות ובסיבוכים הנובעים מהן.

מרפאה אנדוקרינולוגית עוסקת בהורמונים ובבלוטות המפרישות הורמונים בגופנו. ההורמונים מווסתים את חילוף החומרים, הנשימה, הגדילה, הרבייה, התפיסה החושית והתנועה.

ההורמון תירוקסין מופרש מבלוטת התריס שממוקמת בחלקו הקדמי של בסיס הצוואר. בלוטת האדרנל שנמצאת בכליה (ולכן נקראת בלוטת יותרת הכליה) מפרישה כמה הורמונים שונים. גם בלוטת יותרת המוח מפרישה הורמונים רבים. האינסולין שאחראי לוויסות רמת הסוכר בדם מופרש על ידי הלבלב. גם השחלות והאשכים מפרישים הורמונים שונים.

בעיה באיזון ההורמונלי היא הבסיס למגוון רחב של מצבים רפואיים. תפקידו של הרופא האנדוקרינולוג הוא לאבחן ולטפל בבעיות הורמונליות ובסיבוכים הנובעים מהן.

כאשר מתעורר חשד לבעיה רפואית שקשורה להורמונים שבגופינו המטופל מופנה למומחה לאנדוקרינולוגיה. הבעיות הרפואיות שמטופלות במרפאה האנדוקרינולוגית הן על פי רוב: בעיות בבלוטת יותרת המוח, סוכרת, בעיות בעצמות (בעיקר דלדול עצם), בעיות בבלוטת התריס ובעיות בתפקוד בלוטת יותרת הכליה.

לקבלת מידע, לבירורים ולקביעת תור התקשרו: 03-6401234.

רשימת רופאים מומחים
תואר שם הרופא מומחיות פרטים נוספים
דר' יעיש איריס אנדוקרינולוגיה לחצו כאן >

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

מאשר/ת קבלת תוכן פרסומי