פרופ' גלעד אליהו עמיאל

גלעד אליהו עמיאל

מומחה אורולוגיה

פרופ’ גלעד אליהו עמיאל הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע, סיים התמחות באורולוגיה במרכז הרפואי בני-ציון בחיפה ובו בזמן הקדיש שנתיים למחקר בסיסי בהנדסת רקמות בין השנים 1998-2000.

פרופ’ עמיאל שימש עמית מחקר במעבדה להנדסת רקמות ותרפיה תאית, במחלקה האורולוגית בבית החולים לילדים, בית הספר לרפואה של הרווארד בבוסטון, בפיקוחו של פרופ’ אנתוני אטאלה.

עם השלמת התמחותו בשנת 2003, הוא התקבל לתת-התמחות משולבת של קליניקה ומחקר באונקולוגיה אורולוגית וניתוחים זעיר פולשניים במחלקה לאורולוגיה ב- Scott Department of Urology, Baylor College of Medicine, ביוסטון, טקסס בין השנים 2004-2006.

ב-2015 חזר פרופ’ עמיאל לארץ לנהל את המחלקה האורולוגית ברמב”ם. הוא נשאר פרופסור חבר נלווה במחלקה לאורולוגיה ב- Baylor College of Medicine, ביוסטון, טקסס. עם חזרתו ארצה, פרופ’ עמיאל הקים את המעבדה לחקר סרטני דרכי השתן ולשחזור דרכי השתן במכון למחקר רפואי ברמב”ם.

פרופ’ עמיאל מתמחה בניתוחים בתחום האורולוגיה האונקולוגית ושחזור דרכי השתן. הוא מבצע ניתוחים בגישה הרובוטית, לפרוסקופית, וניתוחים בגישה הפתוחה. הוא מטפל בסרטן ערמונית, סרטן שלפוחית השתן, סרטן כליה, סרטן אשכים וסרטן הפין, ומבצע הסרה רובוטית של הערמונית, כריתת כליה חלקית רובוטית וניתוחי שחזור דרכי שתן מורכבות.

פרופ’ עמיאל קיבל מספר פרסים בנושאי מחקר, הוראה וחינוך. עד לחזרתו ארצה הוא היה נשיא האגודה האמריקנית לחינוך למלחמה בסרטן AACE. פרופ’ עמיאל חבר האיגוד האורולוגי הישראלי.

לקבלת מידע וקביעת תור:

* נא לאשר שאינך רובוט