דר' אילן גיאלצ׳ינסקי

אילן גיאלצ׳ינסקי

 מומחה בכירורגיה אורולוגית

מומחה בכירורגיה רובוטית וכירורגיה אונקולוגית זעיר פולשני.

 

"באבחון מחלת הסרטן ובתכנון הטיפול אנו חייבים להיות מדויקים ביותר ובמקביל להפחית את אי הנוחות למטופל ואת תופעות הלוואי. מסיבה זו אני מבצע את ביופסיית הערמונית תחת הרדמה כללית בשיטת מיפוי טרנס-פרינאלית (דרך העור) בצימוד לסריקת ה MRI.


אני מאמין שהטיפול במחלה היא דרך אליה יוצאים יחד המטופל, משפחתו והרופא. הטיפול חייב להיעשות באווירה המעודדת השתתפות פעילה של המטופל, שאילת שאלות והבנה ומבוססת על זמינות מלאה של הרופא."


ד"ר אילן גיאלצ׳ינסקי הוא מומחה בכירורגיה אורולוגית עם התמחות-על (fellowship) בכירורגיה רובוטית וכירורגיית סרטן זעיר פולשנית.


ד"ר גיאלצ׳ינסקי נולד בירושלים, למד רפואה באוניברסיטה העברית, התמחה בכירורגיה אורולוגית בבית החולים ״הדסה״ ובהמשך היה אחראי על השירות האורולוגי בבית החולים הדסה הר הצופים.


מתוך רצון לשפר את היכולות להתמודד עם מחלת הסרטן בכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר, ד"ר גיאלצ׳ינסקי עבר התמחות-על (fellowship) בכירורגיה רובוטית ובכירורגיית סרטן זעיר פולשנית בבית החולים St. Vincent's וב- Garvan institute of Medical Research בסידני, אוסטרליה, תחת הנחייתו הצמודה של Prof. Philip Stricker, מהמנתחים המובילים בעולם בתחום.


כירורגיה רובוטית מאפשרת ביצוע ניתוחים בעזרת מספר חתכים זעירים (Key holes) במקום חתך מסורתי. ההתאוששות היא מהירה יותר וגם החזרה לשגרה. הליך הכירורגיה הרובוטית ממזער את הכאבים לאחר הניתוח. ד"ר גיאלצ׳ינסקי משתמש במערכת Da Vinci כדי לבצע ניתוחים בערמונית, בכליה, בכיס השתן ובשופכן.


ניתוחים זעיר פולשניים אחרים שבהם מתמחה ד"ר גיאלצ׳ינסקי הם טיפול במוקד של סרטן הערמונית ללא הסרה (טיפול פוקאלי) בטכנולוגיית ״ננו-נייף״, ברכיתרפיה (הכנסת זרעים/מחטים להקרנה מקומית של הערמונית) ועוד.

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

מאשר/ת קבלת תוכן פרסומי