מומחה חזי לוי

חזי לוי

מנהל והבעלים של רשת הקליניקות "חזי לוי שיקום כף רגל"

שמי חזי לוי, ואני המנהל והבעלים של רשת הקליניקות "חזי לוי שיקום כף רגל". נסיון מקצועי מעל 25 שנה לימד אותי שכמעט לכל קושי אורטופדי ניתן למצוא פיתרון.

האבחון המדויק וההתאמה האישית של הפתרון לבעיה הספציפית שלך זו המחויבות שלי ועל זה אני מעניק לכל לקוח אחריות מתמשכת. החובה המקצועית מבחינתי, דורשת לא רק יחס אישי וקשב ראשון לכל מטופל, אלא גם זמינות גבוהה והמשך מעקב סדיר. לפעמים קיימים מספר פתרונות, יחד עם זאת יש זמן נכון לכל אחד מהם.

כף הרגל היא בסיס התמיכה שלך, וקליניקת חזי לוי יכולה להיות בסיס התמיכה שלה.

לאחר שנים של התמקצעות במכונים שונים, פתחתי מכון עצמאי להתקנת מדרסים בהתאמה אישית, לנוחות או שיקום. אני פועל כיום מול בתי חולים, מרכזים רפואיים והפניות רופאים ישירות. אצלי בקליניקה אני מעניק שיקום כף רגל מלא; ביקורות תקופתיות, טיפול המשך במדרס בשעת הצורך, השגחה ומעקב צמוד עד לתוצאה מלאה.

קצת עליי:

חזי לוי, - מוסמך על ידי המכון הלאומי לשיקום לואיס, בעל ניסיון וידע של 23 שנה בתחום האורתופדיה, מומחה לטיפול בבעיות כף הרגל. ניסיון עשיר בבעיות מכניקה של כף הרגל, טיפול כף רגל סכרתית, פתרון בעיות מאמץ מפגיעות ופציעות ספורט או פעילות צבאית מאומצת. התקנה והתאמה של מדרסים פונקציונליים, מדרסים קשיחים ומדרסים רכים.

לנוחיותך, 3 קליניקות ברחבי הארץ:

חזי לוי מוצרים אורטופדיים קליניקת ראשון לציון - רחוב החומה 14 אסותא

חזי לוי מוצרים אורטופדיים קליניקת תל-אביב - רחוב איינשטיין 40 מרכז רפואי רמת אביב

חזי לוי מוצרים אורטופדיים קליניקת כפר סבא - טשרניחובסקי 24 - בית מרכז הקליניקות, בצמוד לחניון עירוני, ובנגישות מלאה גם למוגבלים בתנועה.

המקום מצוייד בכל המכשור העדכני ביותר לאבחון והתאמה אישית מדויקת, כסיוע לעומק ניסיון בן עשרות שנים בתחום, ואלפי פתרונות אורטופדיים פרטניים.

*לעתים המענה הנדרש מצריך התערבות וייעוץ רפואי משלים.

הקשר עם הגורמים המפנים לטיפול ושיתוף הפעולה עם רופאים מומחים לכירורגיה אורטופדית הם חלק מהשירות הבלעדי שלנו. אני מזמין אתך אישית להגיע כבר היום או לקבוע מראש, כדי להבטיח זמינות מלאה ותשומת לב מקצועית ללא פשרות.

פגישה אחת ואת/ה כבר בדרכך ללכת צעד ראשון בדרך חדשה, ללא כאבים, דרך קלה ונוחה הרבה יותר.

  • יחס אישי וקשוב לכל מטופל
  • ליווי ומעקב מתמשך
  • קשר מקצועי מול רופא מפנה
  • ליווי לביקורת רופא מפנה בעת הצורך
  • אמינות מקצועית וזמינות גבוהה

כתבו לנו

ונחזור אליכם עם חיוך בהקדם

levihezi15@gmail.com

צלצלו אלינו

ואתם מוזמנים לקפה בכל עת

0504234323 - חזי

עשו לנו לייק בפייסבוק

ותהנו מעדכונים מדליקים כל השנה

https://www.facebook.com/levihezi15

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט