דר' אמנון גימפל

מומחה לקשב וריכוז במרפאות של המרכז הרפואי רמת אביב.

התמחות ותחומי עיסוק : פסיכיאטריה ונוירולוגיה- מומחה בבעיות קשב וריכוז.

בוגר ביה"ס לרפואה: אוניברסיטת אוקלהומה, ארה"ב.

מקום התמחות: אוניברסיטת אמורי באטלנטה, ארה"ב

אודות: 

ד"ר גימפל הוא פסיכיאטר ונוירולוג מוסמך מטעם המועצה האמריקאית ובעל רישיון לעסוק ברפואה בארצות הברית ובישראל. ד"ר גימפל פיתח שיטה מקיפה ומוכחת לטיפול בADHD (הפרעות קשב וריכוז). השיטה מנצלת תרגילי מוח מכוונים המעודדים צמיחה והתפתחות נוירולוגית באזורי מוח בהם מיומנויות לא בשלות הגורמות לקשיים בקשב, להיפראקטיביות ולאימפולסיביות. בו בזמן מקנה השיטה כישורי משא ומתן פתרונות לבעיות.

ד"ר גימפל מבין ומיישם את השיטה בעקבות ניסיונו האישי כמאובחן ADHD במשפחה בה סובלים ארבעה דורות מההפרעה. צבירת ניסיון מעשי ומומחיות מקצועית הובילו אותו לפיתוח גישה מורכבת להתמודדות עם ADHD ולהסרה הדרגתית של הטיפול התרופתי. ספרו של ד"ר גימפל, "תרגילי מוח לריפוי ADHD", יצא לאור בעברית, באנגלית וברוסית.

על מנת לסייע להורים ולאנשי מקצוע לרכוש את המיומנויות הנדרשות לתמיכה בילדי ADHD, יועברו סדנאות במספר מוקדים בארץ ובארצות הברית.

אין זו הפעם הראשונה שד"ר גימפל פורץ דרך בפני מטופליו באמצעות שיטת טיפול חדשנית. בשנות ה-80 ייסד ד"ר גימפל את מרפאות החוץ הראשונות בארה"ב לטיפול בהתמכרויות לחומרים כימיקלים. מוסד זה זכה לאישור מועצת בתי החולים האמריקאית. גישתו המהפכנית אפשרה לצעירים ולמבוגרים רבים להתמודד לראשונה בהצלחה עם התמכרותם לסמים.

כמנהל תוכנית הסיוע למתבגרים בבית החולים בראונר בעיר אטלנטה, פיתח ד"ר גימפל תוכנית חדשה שסייעה לצעירים להתמודד עם אתגרים מורכבים בחייהם. במקום להזדקק לתקופות אשפוז ממושכות, חזרו הצעירים למסגרות המגורים והלימודים בקהילתם והמשיכו לבקר במרפאה בשעות אחר הצהריים על מנת להעמיק את כישורי ההתמודדות שרכשו שם.

כמנהל המרפאה לייעוץ זוגי ומיני באוניברסיטת אמורי באטלנטה, עיצב ד"ר גימפל טכניקות לסיוע לזוגות בהם סובל אחד מבני הזוג או שניהם מADHD, מתוך הבנה שההפרעה מותירה את רשמיה לא רק על חייו המקצועיים של המטופל אלא גם על מערכות היחסים שלו. לד"ר גימפל ניסיון רב בסיוע לילדים, צעירים ומבוגרים מכל קשת האוכלוסייה הסובלים מADHD אשר נמנעים, בגלל ההפרעה, לממש את כשוריהם הטבעיים. ניסיון זה בשילוב התמודדותו האישית עם ADHD כילד וכמתבגר מעניקים לו רגישות מיוחדת והבנה מעמיקה באופן צמצום תסמיני ההפרעה עד להסרה של הטיפול התרופתי, תוך בניית מוח מהיר ויעיל יותר.

ליצירת קשר וקביעת תור: 02-5670834

ימי קבלה: יום ב' - בתיאום מראש 14:30 - 20:30 

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט