דר' יואל שחר

יואל שחר

כירורגיה פלסטית- מנתח במרכז הרפואי רמת אביב

ב- 25 שנות עבודתו ביצע ד״ר יואל שחר אלפי ניתוחים במקומות רבים בעולם. ניסיונו העיקרי הוא בתחום עיצוב הפנים והאף. כדי להצליח ליצור מראה פנים צעיר, רענן וטבעי, יש צורך במיומנות כירורגית, עין אומנותית והתאמת הניתוח למנותח/ת. ד"ר שחר הוא אומן שבורך בחוש אסתטי מפותח. הוא מסוגל לשפר את מראה פנייך ולהדגיש את יופייך הטבעי. הוא אף פעם לא ינסה לשנות את מראך הטבעי, כי אם רק יגרום לך להיראות במיטבך! כולם יבחינו שאת נראית נפלא, אבל איש לא יידע למה!

מרבית טיפולי הפנים נעשים בהרדמה מקומית עם תקופת התאוששות קצרה. לד"ר שחר יש רקורד של אינספור לקוחות מרוצים ועדויות המוכיחות כי הוא אומן בתחומו.

חלק גדול מהניתוחים שד״ר שחר מבצע הם ניתוחים "משניים" עבור לקוחות שנותחו במרפאות אחרות, וחשו לאחר מכן שהתוצאות אינן עונות על דרישותיהם. לכן, הם פונים אליו לצורך תיקון. יכולתו של ד"ר שחר לתקן תוצאות בעייתיות הפכה אותו לפלסטיקאי מבוקש בישראל ובעולם.ד"ר שחר מציע טיפולים גם לגברים. הטיפולים נעשים בשיטות המשמרות את המראה הגברי, לשיפור המראה ולחיזוק הביטחון העצמי. גישתו של ד"ר שחר לכל לקוח חדש שונה מזו של רופאים אחרים. לאחר אנליזה קצרה של הפנים מסביר ד״ר שחר ללקוחה על כל הטיפולים שיגרמו לה להיראות במיטבה ועם מראה טבעי. לאחר מכן, הוא מאפשר ללקוחה לומר לו במה היא מעוניינת. ד"ר שחר הוא חבר מוסמך באיגודים רפואיים שונים בארצות הברית, כמו איגוד המנתחים הקוסמטיים, איגוד המנתחים הכלליים ועוד. הוא רופא מנתח מוסמך בניו-יורק, בניו-ג'רזי ובפילדלפיה. ד"ר שחר ממשיך להשתתף בכנסים מקצועיים רבים, ובנוסף לכך מלמד ניתוח פלסטי. ד"ר שחר השתתף בתוכניות טלוויזיה וצוטט במאמרים ובמגזינים רבים.
ליצירת קשר וקביעת תור: 077-3130561

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט