מרפאה לרפואת המשפחה

מרפאה לרפואת המשפחה

*

רפואת המשפחה עוסקת במבוגרים ובילדים בכל הנוגע לייעוץ כללי, הכוונה, דיון בבדיקות, נחיצותן, המשמעויות של התשובות, מחלות ומצבים רפואיים שונים, טיפולים תרופתיים ואחרים. רופא המשפחה רואה במשפחה כולה את יחידת הטיפול, כי בעיניו של רופא המשפחה, המטופל הוא חלק מהמכלול השלם של המשפחה והקהילה שבה הוא חי ומתפקד

רפואת המשפחה היא תחום רחב, הקשור לבריאות האדם הגופנית והנפשית ומה שביניהן.

רפואת המשפחה עוסקת במבוגרים ובילדים בכל הנוגע לייעוץ כללי, הכוונה, דיון בבדיקות, נחיצותן, המשמעויות של התשובות, מחלות ומצבים רפואיים שונים, טיפולים תרופתיים ואחרים.

בנוסף, עוסקת רפואת המשפחה באינטגרציה של כמה מצבים רפואיים במטופל אחד ובראייה של המטופל כאדם שלם עם מספר מחלות או מצבים רפואיים (להבדיל ממכלול של איברים חולים או מערכות לא תקינות), לרבות האינטגרציה של התחום הרגשי-נפשי והשפעתו על מחלות הגוף.

רפואת המשפחה מהווה אבן היסוד של הרפואה הראשונית. על רופא המשפחה להיות מומחה למחלות שכיחות ובעל ידע בכל תחומי הרפואה, לוביסט לענייני בריאות ובעל ידע בתחום הפסיכו-סוציאלי.

רופא המשפחה רואה במשפחה כולה את יחידת הטיפול, כי בעיניו של רופא המשפחה, המטופל הוא חלק מהמכלול השלם של המשפחה והקהילה שבה הוא חי ומתפקד, ולעתים קרובות יש לכך קשר הדוק עם מצבי חולי שונים מכאן, נגזרות דרכי עבודתו, הכוללות: טיפול במחלות שכיחות, טיפול כוללני והמשכיות בטיפול, טיפול בפרט, במשפחה ובקהילה, אחריות בבריאות ובחולי וזמינות טיפול גבוהה, חינוך לבריאות ועבודה בצוות עם הרפואה המייעצת.

לקבלת מידע, לבירורים וקביעת תור התקשרו: 03-6401234.

רשימת רופאים מומחים
תואר שם הרופא מומחיות פרטים נוספים
דר' ניסים מיקי רפואה פנימית לחצו כאן >
דר' דוד צנדרוף קרדיולוגיה לחצו כאן >

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט