רופא אורולוג מומחה

רופא אורולוג מומחה

במרכז הרפואי רמת אביב עובדים רופאים אורולוגים מומחים, מטובי האורולוגים בישראל.

כל האורולוגים במרכז הרפואי חברים במסגרת האיגוד האורולוגי הישראלי-האיגוד משלב את הפעילות המקצועית והחברתית של האורולוגים, וחבריו הם אורולוגים מומחים מכלל בתי החולים וממרפאות קהילתיות ועצמאיות ברחבי המדינה.

רופאים אורולוגים מומחים- מרכז רפואי רמת אביב

רופא אורולוג עוסק בתחום מערכת השתן (אצל נשים וגברים): דלקות בדרכי השתן, שלפוחית רגיזה, ניתוחים לתיקון מומים מולדים במערכת השתן או להסרתם, גידולים שפירים או ממאירים בערמונית, הפרעות בתפקוד המיני (נפוצות בקרב יותר מ-30% מהגברים בקרב החברה הישראלית), סרטן במערכת הרבייה הגברית וכו'.

אבחנות רפואיות בתחום האורולוגיה:

  • אבנים בכליות- מחלה בה מלחים שונים שמופרשים בשתן מתגבשים בכליות ויוצרים אבנים. האבנים החוסמות את דרכי השתן מייצרות דלקות וכאבים עזים לחולה.
  • המטוריה- הופעה של דם בשתן. הדימום יכול להיראות בעין, או שהוא יכול להיות בלתי נראה לעין (ניתן לראיה רק באמצעות אמצעים וציוד רפואי מתאים). אם הדימום הוא מיקרוסקופי, נראה השתן תקין, ורק במיקרוסקופ ניתן לראות כדוריות דם אדומות.
  • אי ספיקת כליות- מחלת כליה כרונית, מצב שבו קיימת פגיעה ברקמת הכליה ו/או בתפקוד הכליה. הזנחה והחמרה של המחלה יכול להביא לכדי מחלת כליה סופנית ולכריתתה.
  • ערמונית מוגדלת- מצב שבו בלוטת הערמונית צומחת לתוך חלל השופכה- הצינור שמוביל את השתן משלפוחית השתן (גברים בלבד כמובן), זוהי סוגיה רפואית שאינה עוברת ללא טיפול.
  • סרטן הערמונית

כאמור, זוהי רשימה חלקית, אך עיקרית, וקיימות אבחנות נוספות. המענה הרפואי למחלות אורולוגית רחב ביותר, היות שמדובר בתחום התמחות גדול ומקיף החל משימוש בתרופות שונות כגון אנטיביוטיקה לטיפול דלקתי, ועד התערבויות כירורגיות, כגון כריתת שלפוחית השתן או בלוטת הערמונית.

אורולוג מומחה מומלץ

במרכז הרפואי רמת אביב עובדים רופאים אורולוגים מומחים, מטובי האורולוגים בישראל. עובדה זו בתוספת ציוד מודרני מתקדם, וסטנדרטים גבוהים של שרות, מביאים בכל חודש למרכז הרפואי מאות מטופלים.

כל האורולוגים במרכז הרפואי חברים במסגרת האיגוד האורולוגי הישראלי-האיגוד משלב את הפעילות המקצועית והחברתית של האורולוגים, וחבריו הם אורולוגים מומחים מכלל בתי החולים וממרפאות קהילתיות ועצמאיות ברחבי המדינה.

להלן רשימת האורולוגיים במרכז הרפואי רמת אביב.

  • פרופ' דוד מרגל - מומחה בתחום כירורגיה אורולוגית אונקולוגית, בגילוי מוקדם ובמניעה של מחלות הסרטן. לצפייה בכרטיס של פרופ' מרגל ניתן ללחוץ כאן.
  • פרופ' סופר מריו- מומחה לניתוחים אנדוסקופים של מערכת השתן (לטיפול באבנים, מומים, מחלות ממאירות, פגיעות משניות לחבלות גופניות). לצפייה בכרטיס של ד"ר מריו לחצו כאן.
  • ד"ר יגאל מדג'ר- מומחה לאורולוגיה ולפריון הגבר, כהן כאורולוג בכיר במשך 20 שנים בבית החולים שיבא תל השומר. לצפייה בכרטיס של ד"ר מדג'ר לחצו כאן.
  • ד"ר יניב שילה- אורולוג מנתח, מומחה בתחום אבנים בדרכי השתן. לצפייה בכרטיס של ד"ר שילה ניתן לצפות כאן.
  • ד"ר אברהם שטריקר- מומחה לכירורגיה אורולוגית. לצפייה בכרטיס של ד"ר שטריקר לחצו כאן.

מומחה באורולוגיה- מרכז רפואי רמת אביב

אתם מתמודדים או מתמודדות עם בעיה רפואית רגישה ?

מחפשים פתרון רפואי מהיר- תחליף להתייעצות עם מומחה מהרפואה הציבורית.

מרכז רפואי רמת אביב (בעיר תל אביב) הינו מרכז רפואי מוסמך, המנוהל בקפידה ומספק שירותים רפואיים, כולל מרכז לבריאות הגבר: טיפול בהפרעות פריון ובבעיות של מערכת השתן (נשים וגברים) וסרטן הערמונית.  במרכז תוכלו לפגוש רופא אורולוג מומחה ולקבל אבחון או טיפול מתקדם ומקצועי.

לקביעת תור עם מומחה אורולוגיה או לקבלת ייעוץ וסקירת כלל השירותים והטיפולים המוצעים על ידי המרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 03-6401234

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט