אורולוג מומחה פרטי

אורולוג מומחה פרטי

התהליך של חיפוש אחר אורולוג מומחה פרטי מומלץ נכון במיוחד בתחום האורולוגיה

התחושה הכללית בציבור היא כי לרפואה הפרטית יש מוניטין של רפואה איכותית וטובה יותר, אם בזמינות התורים ונגישות הרופאים, אם במכשור המתקדם ואם ברמה המקצועית ובוותק של הצוות הרפואי.

אורולוג מומחה פרטי-מרכז רפואי רמת אביב

אורולוגיה היא ענף ברפואה המתמקד בבעיות בדרכי השתן של שני המינים. האורולוגיה מאופיינת בטיפולים זעיר-פולשניים ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר (הדמיה בזמן אמת, טכנולוגיות לייזר ועוד).

 

מהם האיברים הנכללים בענף האורולוגיה:

  • שלפוחית השתן.
  • אברי הרביה אצל הזכר.
  • כליות.
  • בלוטות יותרת הכליה.

מרבית האזרחים הישראלים מקבלים את שירותי סל הבריאות שלהם בקופות החולים השונות. השירותים הם בדרך כלל מקיפים וכוללים את המחלות הנפוצות. אך כאשר הבעיות הן קשות או כרוניות, מטופלים רבים מעדיפים לפנות דווקא לרפואה הפרטית.

התחושה הכללית בציבור היא כי לרפואה הפרטית יש מוניטין של רפואה איכותית וטובה יותר, אם בזמינות התורים ונגישות הרופאים, אם במכשור המתקדם ואם ברמה המקצועית ובוותק של הצוות הרפואי. אם כי, אותם רופאים שאנו פוגשים ברפואה הפרטית ממלאים תפקידים גם ברפואה הציבורית, במרפאות ובחדרי הניתוח. בגלל הסיבות שהוזכרו, אנו מזהים מגמה בציבור לפנות לקבלת ייעוץ או המלצה רפואית/ חוות דעת דווקא באמצעות אורולוג מומחה פרטי.

התהליך של חיפוש אחר אורולוג מומחה פרטי מומלץ נכון במיוחד בתחום האורולוגיה, שהוא תחום רגיש במיוחד ונוגע לבעיות שהן מאוד עדינות ואישיות. כל מה שקשור לאיברי המין שלנו הוא רגיש (הפרעות בתפקוד המיני). מעבר לבעיות הקשורות אל מערכת השתן (שלפוחית רגיזה למשל), שהן הנפוצות ביותר בתחום האורולוגיה, ישנן גם בעיות בתפקוד המיני, שהן רגישות במיוחד.

צוות האורולוגים של המרפאה

  • פרופ' דוד מרגל - מומחה בכירורגיה אורולוגית אונקולוגית, בגילוי מוקדם ובמניעה של מחלות הסרטן. לצפייה בכרטיס של פרופ' מרגל ניתן ללחוץ כאן.
  • פרופ' סופר מריו- מומחה לניתוחים אנדוסקופים של מערכת השתן (לטיפול באבנים, מומים, מחלות ממאירות, פגיעות משניות לחבלות גופניות). לצפייה בכרטיס של ד"ר מריו לחצו כאן.
  • ד"ר יגאל מדג'ר- מומחה לאורולוגיה ולפריון הגבר, כהן כאורולוג בכיר במשך 20 שנים בבית החולים שיבא תל השומר. לצפייה בכרטיס של ד"ר מדג'ר לחצו כאן.
  • ד"ר יניב שילה- אורולוג מנתח, מומחה בתחום אבנים בדרכי השתן. לצפייה בכרטיס של ד"ר שילה ניתן לצפות כאן.
  • ד"ר אהוד גנסין - מומחה לכירורגיה אורולוגית, אנדואורולוגיה וטיפולים בערמונית מוגדלת שפירה. לצפייה בכרטיס של ד"ר גנסין לחץ כאן.

לאן לפנות

מחפשים רופאים מומחים בתחום האורולוגיה?

מרכז רפואי רמת אביב הינו מרכז רפואי מוסמך, המנוהל בקפידה ומספק שירותים רפואיים, כולל מרכז לבריאות הגבר: טיפול בהפרעות פריון ובבעיות של מערכת השתן וסרטן הערמונית.

'מרכז רפואי רמת אביב' הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה! במרכז רפואי זה תוכלו לקבל מענה מקצועי ביותר המהווה תחליף להתייעצות עם מומחה של המסגרות הציבוריות.

לקבלת ייעוץ ולסקירת כלל השירותים והטיפולים המוצעים על ידי המרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 03-6401234

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט