דר' עמוס שינדלר

עמוס שינדלר

תחום עיקרי : אורתופדיה

מנהל יחידה אורתופדית לילדים, בבית חולים שיבא תל השומר.

כירורג מומחה לניתוח כף הרגל והקרסול ולטיפול בפציעות ספורט במבוגרים..

אחראי על תחום ניתוחי כפות הרגליים במערך האורתופדי בתל השומר.

משמש כיועץ הארצי למשרד הביטחון וכקצין התגמולים באגף השיקום.

מומחה במתן חוות דעת רפואיות לבית המשפט, וממונה לעתים מזומנות על ידי בתי המשפט למתן חוות דעת מקצועית בתחום האורתופדיה.

הכשרה:

ד"ר שינדלר למד רפואה בבית הספר לרפואה בירושלים, והוסמך לעסוק ברפואה ב- 1983. הוא שירת במילואים כרופא בסיירת מטכ"ל כ- 20 שנה.

ד"ר שינדלר התמחה בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי שיבא בתל השומר והוסמך כאורתופד מומחה ב- 1992. כמו כן, עבר הכשרה נוספת בארה"ב, באורתופדיה של ילדים ומתבגרים, במרכז לאורתופדיה של ילדים שלבין השנים 1993 - 1995.

עם חזרתו לארץ, התקבל כרופא בכיר במערך האורתופדי במרכז הרפואי שיבא בתל השומר וביחידה לאורתופדיה של ילדים.

בשנת 2002 החליט להתעמק בתת-התמחות נוספת,שעיקרה הפרעות וניתוחים של כפות הרגליים והפרעות בספורטאים ובמבוגרים. מאז עבר ד"ר שינדלר מספר רב של השתלמויות והתמחויות בטכניקות ניתוחיות עדכניות וחדשניות, כולל ארתרוסקופיות, באירופה ובארה"ב. כמו כן, למד אצל המומחים המובילים בתחום זה בארץ ובעולם, ביניהם: ד"ר מתתיהו נוף מאסף הרופא, ד"ר מיירסון וד"ר לו-שון בבולטימור ארה"ב, וכן ד"ר ואן דייק באמסטרדם ועוד.

פעילות מקצועית:

לד"ר שינדלר ניסיון רב מאוד בתחום הכירורגיה האורתופדית, והוא ביצע אלפי ניתוחים אורתופדיים בילדים, במתבגרים ובמבוגרים, ובפרט בכל הקשור בהפרעות בכפות הרגליים. ד"ר שינדלר מעיד על עצמו כמי שהחליט להקדיש לכף הרגל את עיקר התמקצעותו, והוא מטפל בכפות הרגליים מגיל הינקות ועד לגיל הזהב.

ד"ר שינדלר בעל ותק וניסיון רב בטיפול בתינוקות עם בעיות שלCLUB FEET בשיטת פונסטי, והוא אחראי על תחום זה במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. מזה כעשור נותן ד"ר שינדלר ייעוץ טרום לידתי בנושא הפרעות ומומי שלד המתגלים ביילודים בסקירה על-קולית (אולטרא-סאונד), במסגרת מעקב הריון.

ד"ר שינדלר מלמד סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומתמחים באורתופדיה, ויותר מפעם נבחר על ידי ציבור הסטודנטים כמורה מצטיין.

לבירורים וקביעת תורים:

טל: 03-6487728 | 03-6487718

פקס: 03-6487729

דוא"ל: dr@schindler-clinic.com

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

מאשר/ת קבלת תוכן פרסומי