דר' דניאל עובד

דניאל עובד

תחום עיסוק עיקרי: נוירולוגיה

בבחירות ארציות שהתקיימו בהר״י ובאיגוד הנוירולוגי, ד״ר דניאל עובד נבחר כיושב הראש הראשון של החברה הישראלית לכאב ראש לשנים 2019 עד 2023. 

ד"ר עובד דניאל, מומחה בנירולוגיה. בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש ברוס רפפורט בטכניון.

סיים בהצטיינות חלק מלימודי הרפואה באוניברסיטת בראון בארה"ב.

לאחר שסיים התמחותו בנוירולוגיה בבי"ח בילינסון, הוכשר לטיפול בכאב בדיקור ב-Helms medical institute אשר בחבל Potomac שבארה"ב.

משנת 2010 ועד היום, מנהל את היחידה לכאב ראש ופנים במרכז הרפואי לניאדו, שהיא מבין המרפאות הגדולות בישראל.

שימש כחוקר ראשי מוביל במחקרים קליניים רבים בתחום הטיפול בכאב ראש, והתקבל כחבר מן המניין בפאנל של האקדמיה האירופאית לנוירולוגיה (EAN), אליה נבחרים אחת לשנתיים חמישה מומחים בעלי שם מרחבי העולם, הקובעים את מדיניות הטיפול בכאב ראש באירופה.

מוזמן להרצות בכנסים רבים בעולם, ומשמש כראש תחום התכנית המדעית בכנס הבינלאומי CONy, יחד עם הנשיא לשעבר של האיגוד העולמי פרופ' אלן רפופורט מ- UCLA שבארה"ב.

ד"ר דניאל מייסד ומארגן הכנס הבינלאומי לכאב ראש (IHSI), בו מדי שנה הוא מארח  בישראל מומחים בעלי שם מהשורה הראשונה בעולם בתחום כאב הראש, ומרצה בכנסים של האיגוד הנוירולוגי כמעט בכול שנה.

ד"ר דניאל נבחר ע"י מגזין פורבס (Forbes) ברשימת הרופאים הנירולוגים הטובים ביותר לשנת 2018 ושנת 2019. ד"ר עובד ידוע מזה שנים רבות כמוביל דעה בתחום כאב הראש בישראל.

ד"ר דניאל מוזמן להתראיין כבשגרה בתכניות בריאות בטלוויזיה בערוץ 2 ו-10, כדוגמת חדשות המוצ"ש עם אושרת קוטלר, תכנית חיסכון עם מנחם הורוביץ, תכניות הבוקר עם אברי גלעד והילה קורח, תכנית הבוקר עם פאולה וליאון, וכן התראיין כמה פעמים בתכנית הבריאות של פרופ' רפי קרסו. כמו כן מרבה להתראיין לכתבות באתר Ynet, ה- Jerusalem Post, עיתון לאישה וכדומה.

ד"ר דניאל מונה על ידי  שר הביטחון כחבר בוועדה העליונה של משרד הביטחון, משמש פוסק בוועדות לעררים של המוסד לביטוח לאומי, וממונה בתדירות גבוהה ע"י בתי המשפט בישראל לחוות את דעתו כמומחה בתחום הנירולוגיה.

המרפאה של ד"ר עובד בקומה 6, חדר 609, בקניון רמת אביב.  מול 'ארקפה' נמצאות המעליות למרכז הרפואי.

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

* נא לאשר שאינך רובוט