כמה עולה בדיקת אולטרסאונד פרטית

כמה עולה בדיקת אולטרסאונד פרטית

המרכז משרת מאות לקוחות בכל חודש ומציע זמינות מיידית ותשובות (אבחונים) במעמד הבדיקה.

ישראל הינה מדינה פורצת דרך בתחום הרפואה. רופאים ישראלים מבוקשים בכל העולם ואלפי תיירים מגיעים כל שנה לישראל לקבל סיוע וטיפול רפואי. גם הרפואה הציבורית בישראל נתפסת בעולם כרפואה מתקדמת, איכותית ומובילה על-פני מדינות מערביות רבות.

כמה עולה בדיקת אולטרסאונד פרטית ?

ישראל הינה מדינה פורצת דרך בתחום הרפואה. רופאים ישראלים מבוקשים בכל העולם ואלפי תיירים מגיעים כל שנה לישראל לקבל סיוע וטיפול רפואי. גם הרפואה הציבורית בישראל נתפסת בעולם כרפואה מתקדמת, איכותית ומובילה על-פני מדינות מערביות רבות.

אחת הנקודות בהן הרפואה הציבורית בישראל 'מפגרת' אחרי חלק ממדינות המערב, או לא מצליחה ליישר קו עם הציפיות של מערכת הבריאות ושל קהל הלקוחות, הינה זמן קבלת תורים לרפואה מתקדמת- מומחים, ולבדיקות המשך ייחודיות. מבוטחים בקופות החולים מקבלים תורים בטווחים של שבועות וחודשים, חלק מהתורים דחופים ומחייבים קיצור משמעותי של זמן ההמתנה, קיצור אשר ברוב המקרים לא עולה בקנה אחד עם היכולות של המסגרות הרפואיות הציבורית. הפער הגדול שנוצר הביא להקמתן של מרפאות פרטיות הנותנות שירותים רפואיים בתחומים השונים.

בדיקת אולטרסאונד

אולטרה-סאונד, בעברית- על-שמע. הינה בדיקה חיצונית (למעט מספר מקרים ייחודיים בהם מדובר בבדיקה פולשנית). מכשיר האולטרסאונד מייצר קולות שבני אדם לא מסוגלים לשמוע (תדר קול מהיר). המכשיר מתרגם את הגלים החוזרים לתוצאה בדמות תמונה.

התמונה המתקבלת מדויקת ומפורטת יותר מתוצאות של בדיקות רנטגן או CT.

הבדיקה משמשת רופאים מומחים מתחומים רבים ושונים לקבלת אינדיקציה ואבחנה לבעיה הקיימת בגופם של המטופלים.

בדיקת אולטרסאונד הוא אחד ממקרי 'המיקרו' המעידים על 'המקרו'. בכל חודש מופנים עשרות אלפי אנשים בישראל לביצוע בדיקות אולטרסאונד שונות (למשל אולטרסאונד בטן), המתנה לבדיקות אולטרסאונד  ברפואה הציבורית יכולה לקחת זמן ממושך שכן הביקוש גובר על ההיצע (היכולות של קופות החולים לתת מענה לריבוי התורים). ולכן, מטופלים פונים לאלטרנטיבה פרטית- מכונים דימות פרטיים בהן הזמינות מיידית.

כמה עולה אולטרסאונד פרטי

כאמור, בחירה במכון רפואי פרטי לביצוע בדיקת אולטרסאונד תהיה יקרה יותר מאשר הבדיקה ברפואה הציבורית. יחד עם זאת פער המחיר אינו גבוה  (כמה מאות ₪ לבדיקת אולטרסאונד ) ובאופן חד משמעי גובר על האלטרנטיבה של המתנה במשך שבועות או חודשים עד לקבלת תור במסגרות האחרות. לעיתים למטופלים אין ברירה והמתנה לתור באפיק הציבורי אורכה מידי ומסכנת חיים. גם מבחינה מקצועית המכונים הפרטיים לא נופלים מהמסגרות הציבוריות, לרוב מדובר אפילו באותם אנשי מקצוע שעובדים במספר פלטפורמות רפואיות.

נדרשים לעבור בדיקת אולטרסאונד או בדיקת דימות אחרת?

בדיקות האולטרסאונד במרכז הרפואי רמת אביב מתבצעות ע"י רופאים רדיולוגים בלבד (לא ע"י טכנאים). המרכז משרת מאות לקוחות בכל חודש ומציע זמינות מיידית ותשובות (אבחונים) במעמד הבדיקה.

לסקירת כלל השירותים והטיפולים המוצעים על ידי המרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 03-6401234

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

מאשר/ת קבלת תוכן פרסומי