בדיקת אולטרסאונד פרטית- חשיבות ויתרונות

בדיקת אולטרסאונד (סונוגרפיה) הינה בדיקה רפואית, לרוב חיצונית. ע"י שימוש בגלי קול בתדירות גבוהה מתקבלות תמונות ואינדיקציות של איברים בגוף שלא ניתן לראות בבדיקות באמצעות כלים אחרים ( רנטגן או CT). אחד מיתרונותיה המרכזיים של הבדיקה הינו העדר שימוש בקרינה מייננת (סכנה מוגברת למחלות סרטן ולפגיעה בעוברים) היא בטוחה יותר מבדיקות אחרות.

למרות שרוב הבדיקות הינן חיצוניות (המכשיר מונח על העור), ישנן בדיקות פולשניות (בעיקר כשמדובר בנשים). הבדיקה אמינה מאוד אך לא מתאימה לבדיקת כל האיברים בגוף.

מתי יהיה צורך בבדיקה ?

במקרים רבים כמו: אולטרסאונד בטן למשל, בדיקות שד, מצבים גניקולוגיים וכו') אולם לא רק: אקו לב, בדיקות של זרימת דם בוורידים (דופלקס צוואר למשל), בדיקת בלוטת התריס ובדיקות לגבר (שק אשכים למשל).

אולטרסאונד פרטי

הרפואה הציבורית בישראל טובה ומקצועית, יש לה לא מעט יתרונות עלפני מדינות מערביות אחרות אך היא סובלת מפערים מסורתיים של ביקוש הגובר על היצע. וכך, במקצועות רפואה רבים חברי הקופות נאלצים לחכות שבועות וחודשים לקבלת תור ולקבלת התוצאות. במקרים דחופים לחולה לא נשארת ברירה אלא לפנות לאלטרנטיבה פרטית. תחום בדיקות האולטרסאונד דומה מאוד למצב שתיארנו, ובמיוחד במגזר הנשי במקרים של הריונות ומקרים רפואיים וגינליים  יש צורך בטיפול ומענה מידי של "כאן ועכשיו".

בדיקת אולטרסאונד באופן פרטי נותנת מענה גם לזמן התור (בדרך כלל בזמן אמת) וגם למתן התוצאות והאבחון. בעוד בבית החולים ובמוסדות הציבוריים לוקח זמן לקבל תור, במרכז הרפואי הפרטי  יש זמינות גבוהה ואנשי מקצוע אשר לא נופלים מהמוסדות הציבוריים (בדרך כלל אלו אותם רופאים...)

אולטרסאונד באופן פרטי- מרכז רפואי רמת אביב

 

במרכז הרפואי רמת אביב, אנו מבצעים בדיקות אולטרסאונד שונות. במרכז עובדים רדיולוגים מוסמכים המומחים בשימוש במכשור המתקדם ובאבחון המקרים הרפואיים.

סובלים מבעיה בריאותית כלשהי המצריכה בדיקת אולטרסאונד או בדיקות דימות אחרות? מרכז רפואי רמת אביב הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים והטיפולים המוצעים על ידי המרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 03-6401234

לקבלת מידע נוסף השאירו את פרטיכם:

מאשר/ת קבלת תוכן פרסומי